Jak znaleźć czas na pasję? Niezwykle proste tricki! [VLOG]

Wszyscy Wam mówią, że to proste  -trzeba tylko bardzo chcieć i jeszcze mocniej się postarać. A potem zdechnąć z wycieńczenia lepiąc pierogi nad ranem w czasie treningu z Anną L. Prawda zupełnie nieobjawiona jest taka, że wszystkie nasze wybory mają określone konsekwencje i dziś z jajem opowiadam o tym, jak to jest godzić rolę mamy, żony, gosposi, etatowca (nagrywałam będąc na etacie). Po co?

Żeby spuścić powietrze z wielkich krągłych motywacyjnych mott i przebić balonik frazesów. Smacznego!

P.S. Kamera mnie nie lubi, serio nie wyglądam tak źle naprawdę, choć rozważam przejście na podcasty 🙂

49 komentarzy
  1. 🙂 Olu zainwestuj w suszarkę do prania. Kocham od kiedy mam.
   Mężczyźni mają lepiej. Dla nich kluczowym problemem do rozwiązania jest :”co będziemy dziś jeśli…. masz pomysł na obiad… może dzisiaj rosół… trzeba iść do sklepu bo nie ma nic na obiad….mam dosyć juz tej kury może dzisiaj żeberka…” Takie jedno zdanie, a tak się skupiłam :)))) z tą rodziną to w zasadzie prawda.

 1. Genialna jesteś!!! Na prawdę. I cholernie sporo racji jest w tym co mówisz…
  No i uśmiałam się bo oglądając Ciebie i słuchając inaczej się nie da ??? pozdrawiam i zdrówka życzę ??

 2. Jesteś genialna!!!! Na prawdę. I cholernie dużo racji jest w tym co mówisz….
  No i uśmiałam się bo nie da się inaczej jak się Ciebie ogląda i słucha ???
  I wyglądasz rewelacyjnie ??? pozdrawiam zdrówka życząc ???

 3. Szczera prawda i sama prawda i później że niby człowiek taki spełniony że tyle osiągnął ale no nie oszukujmy się bez męża daleko nie zajedziemy no taka prawda chłopina potrzebny??? do spełniania innych swoich pasji ?????

 4. Bo dzień bez przypierdolenia się do faceta o nic jest dniem straconym ??? Zawsze się znajdzie powód. Lubię adrenalinę ???

 5. Zerwanie relacji z bliskimi, że też ja na to nie wpadłam… Piękne! Bardzo tu u Ciebie fajny kawałek Internetu

 6. Kocham Cie Radomska!
  Jesteś Miszczem!
  I jak juz dojdzie do mojego ślubu moze w jakimś 2785 roku to biErE Cie na Świadka a nawet Świadkowa bo nikt jak Ty świadomie tego nie przetrwa!
  Aj lof ju!!! 😉 ❤️

 7. dobrze ze w story uslyszalam o vlogu bo poprawilas mi strasznie humor po calym męczącym dniu! dzieki Radomska! a rady zapamiętam haha 🙂

 8. Nic mi tak dawno nie poprawiło humoru jak ten vlog ? Poznałam Cię na panelu See Blogers w ubiegły weekend i już tu zostanę ???

 9. Dobrze gada! Polać Jej! ❤️ No jesteś N A J L E P S Z A ! A dzień bez foszka i całej „zdrowaśki” do naszych „dużych dzieci” to dzień stracony, zdecydowanie! Wdech, wydech, mandarynka, wino i do przodu! Pozdrawiam, Ola ?

 10. Mąż wraca po imprezie do domu a żona pyta-mów gdzie byłeś bo jak ja zaczne wymyślać to będziesz miał bardziej przejebane!???

 11. Dawno nie oglądałam Twoich vlogów, ale jejku, ten jest świetny! Nie tylko treściowo, ale i techniczne – wielki postęp, brawo! Żal tego montażowego humoru będzie, jak uciekniesz na podcasty 🙁

 12. ????????
  I pomyśleć że to wszystko się w Twojej głowie samo składa do kupy ? dawno się tak nie śmiałam ?

 13. Szanowna Pani Radomska!!!!!! Zrobiła mi pani dzień!!! Kolejny!!! Idę pielęgnować swoje pasje i surfinie na balkonie z wielkim uśmiechem na pysku????

  Dziękuję ?

 14. Ubawilam sie do lez? ale przeszlo mi tez przez mysl biedny Mariuszek z biednym Lenonkiem? jak zwykle brawa dla Radomskiej,za tresc I zajebisty montaz????

 15. Oj RADOMSKA jak Ty to opowiadasz to tak sobie myślę kurde robi wszystko jak ja . Albo ja tak jak ona hmmm….. no nic tylko ja nie mam Pasji ? znaczy szukam bo idealnie jak Ty sprawiam że czas mam . Jak w mordę strzelił brakuje mi tylko pasji ?. Czemuś wcześniej o tym nie mówiła ? .

 16. Gęba śmiała mi.sie całe 5min ale przy 'mamie madzi’ i urbanie to zsunęłam się z krzesła.. boska jesteś !

Napisz komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.