Blog, na którym jesteś to combo dwóch blogów, znanym sporej części czytelników już wcześniej. Połączonych tak, aby czytelnicy zainteresowani tylko jednym z nich nie musieli przedzierać się przez treści, które ich nie interesują. Wystarczy zatem, że z widocznych przycisków wybierzesz „Wątpliwości Radomskiej” (stare mamwatpliwosc.blog.pl) lub Rodzicielskie Rozterki” (wcześniej znane jako radomskiemacierzynstwo.blog.pl)

 

 

A co znajdziesz w poszczególnych częściach?

watpliwsci

WĄTPLIWOŚCI RADOMSKIEJ – to ciąg dalszy bloga, który w 2011 roku zdobył tytuł najlepszego w kategorii „Absurdalne i Offowe”. W tej części znajdziesz okraszone moim absurdalnym poczuciem humoru i zamiłowaniem do sarkazmu felietony, w których nabijam się ze świata, dobrze bawię, albo skłaniam do refleksji. A nade wszystko bawię się słowem. Inspirują mnie rzeczy nawet najdrobniejsze, ale mam nadzieję, że wycieczki w głąb mojego chorego umysłu sprawią Ci sporo frajdy.

macierzynstwo

RADOMSKIE MACIERZYŃSTWO- to jeden z owoców rewolucji, jaka miała miejsce w moim życiu w marcu 2013 roku, kiedy dowiedziałam się, że zostanę mamą. Blogerką jestem „od zawsze”, za sprawą pierwszego bloga sama przykleiłam sobie etykietę kontrowersyjnego trolla, który nie szanuje tabu i konwenansów. Wraz z narodzinami mojej córki narodziła się we mnie potrzeba stworzenia dla siebie przestrzeni do pisania o tym, co tak mocno zdominowało moje życie, czyli o rodzicielstwie.

Nie opisuję jednak kup, zup, a staram się dojść do jakiś pokrzepiających  wniosków, które na macierzyńskim poligonie dodadzą otuchy mi samej, innym mamom, albo po prostu ludziom, którzy lubią moją pisaninę.

A jeżeli fakt, że, jak w logo, posiadam różne japy, gęby, oblicza, refleksje, nastroje i oblicza Ci nie przeszkadza, to… Po prostu zostań ze mną i czytaj.

Na stronie głównej bloga, po prawej stronie znajdziesz wszystkie moje kanały social media. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na radomska@mamwatpliwosc.pl

Dziękuję za to, że jesteś i mam dla kogo pisać.

Pozdrawiam, ciepło i (tym razem!) bez cienia ironii!

Logotyp_RDMSKA_animacja_na_strone