Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać.

 

To konstrukt stworzony ze zlepku refleksji, spostrzeżeń, przemyśleń, a także niekontrolowanych słowotoków, którymi od kilku lat dzieli się z czytelnikami zyskując dzięki nim przekonanie, że nie tylko ona uwielbia sarkazm, czarny humor, wierzy w dobro i to, że kiedyś ktoś odkryje batoniki, od których dupa nie rośnie. Prywatnie- dumna absolwentka socjologii, która dziarsko kroczy wraz ze swoimi wątpliwościami i mierzy się z codziennością, przybierając  przy tym japę trolla, domorosłego filozofa, komentatora, matki, nawleczonej i firanki. Ironia, zabawa językiem, miłość do córki, skłonność do wbijania kija w mrowisko i zadręczania się się dziwnymi pytaniami o sens istnienia i o to, dlaczego keczup smakuje lepiej niż pomidory. Pisze, bo to kocha. Bo, nie mogąc napluć rzeczywistości w twarz, z umiłowaniem i maniakalnym zacięciem uwielbia kopać ją po kostkach.

Odkąd została blogerką, jej CV obfituje w liczne, ciekawe pozycje i gdyby istniała dyscyplina sportowa pt. ciekawe prace, to miałabym w końcu szansę na jakiś sportowy medal, nie tylko za udział:

  • Współpracowałam z Onetem – jako blogerka i jako felietonistka oraz dziennikarka
  • tworzyłam dla Na Temat
  • Współpracowałam z WP – pisząc felietony
  • współtworzę portal www.supermamy.limango.pl, gdzie poza zamieszczaniem tekstów, mam też własny cykl wywiadów z ciekawymi ludźmi ze świata blogosfery i internetu
  • od listopada 2011 copiwrituje w branży dziecięco – zabawkarskiej.

 

Gadam, piszę, rozśmieszam, wzruszam, jestem otwarta na współpracę – jeśli chcesz, abyśmy coś zrobili razem, pisz! 

 

Pytania? Wątpliwości? Opinie? Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail:

radomska@mamwatpliwosc.pl

Logotyp_RDMSKA_animacja_na_strone