Kalendarium Olinka – gdzie możemy przybić piątkę?

Ahoj! Wybaczcie porządkowy charakter tego wpisu, ale niestety – część z Was ma instagram, inne tylko facebooka, ktoś jeszcze śledzi tylko powiadomienia z maila i – nie mam jak – poinformować o wszystkim, co się dzieje, a co poniekąd Was, a raczej nas dotyczy, dlatego zbieram to wszystko tu! Bo nie mogę zakładać, że wszyscy zobaczą post na fb, ale jeśli jż ktoś nie zagląda na bloga to pobite gary, nie mogę za nim ganiać, bo się spocę – tu, TU jest baza!

 1. Mam własną aplikację.

Nie taką, że „Olinek, przypominam, idziesz do pracy, odłóż misia, załóż spodnie, nie płacz” tylko profeszjional. To aplikacja Appentito – możecie ją ściągnąć w zarówno na telefony z systemem ANDROID jak i IOS.
Po co? Jak Boga kocham nie do końca rozumiem, ale wiem doskonale – 70 procent Was śledzi moje poczynania na telefonie. Zasięgi w SM lecą na łeb na szyję. Ta aplikacja będzie Was informować o nowych działaniach na blogu. Jeśli zechcecie, zajrzycie, jeśli nie – nie ma tematu. Ale bez mojego jojczenia  „no weeeeeź zajrzyj”.
Co musicie zrobić? Ściągnąć aplikację na telefon i być ze mną blisko jak plomba przy górnej piątce. ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ

 • O APLIKACJI WIĘCEJ TU
 • APLIKACJA DO ŚCIĄGNIĘCIA NA ANDROIDA TUTAJ
 • APLIKACJA DO ŚCIĄGNIĘCIA NA IOS TUTAJ

Dajcie znać, jak Wam służy, bo autorzy są bardzo ciekawi opinii i funkcjonalności.

2. Ruszam trochę w teren.

Na razie bez rozmachu i nie na Tour de Pologne, ale olimpijczycy też zaczynali na trzepakach, wierzę! Oto lista: dat, miejsc, oraz powodów, dla których możecie mnie łapać w różnych miejscach w najbliżsyzm czasie:

3 marca, Tomaszów Mazowiecki ul. Farbiarska. Event energetyczny dedykowany babom, będę tam, bo jestem babą i jestem energetyczna i uwielbiam organizatorkę i potrzebuję jej energii. Obiecuję, że NIE BĘDĘ TAŃCZYĆ. Za to chętnie zbijać piątki i pić kawę! Jak któraś z Was wpadnie z winem trudno, nie odmówię, mama mnie dobrze wychowała. STRONA WYDARZENIA TUTAJ!

 

9 marca, Głowno tu już poważniej! Wyjeżdżam poza strefę komfortu. Stać na scenie i gadać.
Mam własną prezentację, na, niespodzianka, evencie dedykowanym kobietom. Mam mówić o tym, jak zostałam Radomską chociaż zostałam mamą.
Brzmi idiotycznie, ale mam nadzieję, że powiem jednak coś wartościowego.
Jeśli wycieczka tam to abstrakcja to informuję, że moje wystąpienie będzie rejestrowane i pewnie podzielę się linkiem.
WIĘCEJ O WYDARZENIU W GŁOWNIE TUTAJ.

 

17/18 marca, weekend w hotelu Magellan spełnienie snów, których nie zdążyłam wyśnić. Kilkadziesiąt bab, z całej Polski, przyjedzie do hotelu, żeby złapać oddech, wymoczyć pupę w jacuzzi i napić się ze mną kawy oraz wina. Bo tak trzeba żyć! Jeśli jesteś zainteresowana udziałem, to:
-stronę wydarzenia (a tam szczegóły oraz pomoc w dotarciu, czy znalezieniu towarzysza do pokoju) znajdziesz TU
– a stronę rezerwacji TUTAJ

 

21/21 Kwietnia, Poznań –  konferencja Blog Conference Poznań.
Poważna konkurencja dla mojego kochanego BF Gdańsk. W tym roku będę tam nie tylko uczestnikiem, ale i prelegentem. Przygotowanie prezentacji sprawia, że już się spociłam, na szczęście od lat robię profesjonalne grafiki i z siebie idiotę, więc najważniejsze mam opanowane. Będę mówić o pisaniu, o video, o tym, że ktoś się mylił, ja też mogę i że jestem uparta jak osioł i może to nie recepta na sukces, ale… Oj przyjedziesz, usłyszysz, do tego czasu ustalę, co chcę powiedzieć. Postaram się nie zawieść.
– stronę wydarzenia oraz rejestracji znajdziecie TUTAJ  REKRUTACJA TYLKO  DO 14.02!!

 

 

A w tak zwanym międzyczasie chce mi się jeszcze kawy w Łodzi z Wami, bo wstyd stąd być i od tego nie zacząć. Skoro jadą dla mnie z Pomorza, to i może z Chojen ktoś dupę ruszy, hm?

3.  Newsletter

Serio, piszę naprawdę rzadko, nie spamuję i staram się nie truć, ale JAKOŚ muszę mieć z Wami kontakt. Zapisz się (prawa strona bloga – okienko „dołącz do newslettera”) i pamiętaj, że używając opcji „odpowiedz” możesz do mnie napisać i podzielić się swoim zdaniem, dopytać, pozdrowić, przesłać buziaczka czy co tam.

4. Grupa

Ano. Mark stwierdził, że rok 2018 jest rokiem SPOŁECZNOŚCI. Pięknie fajnie, ale nagle okazuje się, że fanpejdże mają dużo mniejsze znaczenie niż dotychczas. I akcent, a co za tym idzie – dotarcie postów – zdecydowanie zwiększa się na grupach, które mają tętnić życiem. Zatem i ja – ZAPRASZAM DO SWOJEJ TUTAJ.

 

Dzieje się, dzieeeje. A to dopiero początek! O reszcie niespodzianek powiem później, jak sama uwierzę, że są realne!!!

25 komentarzy
 1. No no jestem w szoku. Trzymam kciuki ✊ i życzę powodzenia.

  No i spotykamy się 17 marca ??

 2. A wiesz Olu… była u mnie w weekend siostra. I tak sobie gadamy, że niby ostatki a żeby się rozerwać to ona musi 50km do Lublina jechać a ja to już w ogóle w czarnej pupie jestem bo cycem karmię grudniową królewnę… i w pewnym momencie ja zaczynam zdanie, że „gdybym tylko nie karmiła…” na co siostra od razu dokończyła „…już byśmy robiły rezerwację w Magellanie” ??

  1. Dziewuszki ja sie postaram więcej czesciej. A sama karmilam ponad 3 lata wiec doskonale pamietam ta rozdarcie :-))

 3. Łał ? Takie rzeczy to rozumiem ? jest git ? Olinek, teraz każdą kością i opuszkiem palca czuję Ciebie ??

 4. Kobieto z Bałut, Chojny to nie koniec świata, serio. Choć wszyscy tak mówią. Zapraszam na herbatę w te odległe strony ?

   1. Serio? Lol to ja już bilety kupuje!!! Nie będę bardzo przeszkadzać! A chętnie poznam nowinki w dziedzinie zabawek. Moja 6 letnia pociecha bardzo się ucieszy?

 5. Super Zobaczymy się w Magellanie ale jak kawa w Łodzi będzie miała swój bliżej określony termin to oczywiście obowiązkowo się zjawie. ? Pozdrawiam i przesyłam buziaki – bo można ?

 6. a w mojej okolicy biała plama 😉

  Widzę jak się rozwija twoja aktywność i podziwiam. To co robisz to coś niesamowitego.
  I nie nadążam. Połowy (pewnie już ponad) Twoich vlogów nie widziałem, bo nie mam kiedy obejrzeć ich w spokoju, żeby móc się skupić na tym co i jak mówisz, bo u Ciebie forma jest równie ważna jak treść wypowiedzi :).

  A co do samej apki to mam mieszane uczucia, bo jakoś nie nadążam za dzisiejszymi trendami. Nie rozumiem po co się robi aplikację do słuchania/czytania jednego serwisu. Zaraz obok drugiej w sumie takiej samej do tego samego ale na innym serwisie.
  Jak czytuję kilka blogów, to bym musiał sobie zainstalować do każdego osobną apkę…
  Mam wrażenie, że to trochę tak, jakby robić osobne programy do odtwarzania każdej empetrójki na kompie…

  A ostatnio się złapałem na tym, że przez czytanie blogów nie mam praktycznie czasu na czytanie książek 😉

Napisz komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.